Pomoc osobom uzależnionym

czwartek, 25 października 2018

terapia uzależnień skypeSpotkania z terapeutą uzależnień  adresowane są do osób, które już doświadczają różnego rodzaju negatywnych konsekwencji uzależnienia, od hazardu, pornografii, Internetu, zakupów, jedzenia czy innych czynności, bądź w przeszłości konsekwencji takich doświadczyły.
A w szczególności:

  •  które dążą do poprawy sytuacji życiowej swojej  i wszystkich członków swojej rodziny;

    • które dążą  do wzrostu poziomu satysfakcji z życia codziennego poprzez rozwój, różnego  rodzaju, kompetencji;
    • osoby współuzależnione;
    • dzieci i członków rodziny osoby uzależnionej.

Konsulatcje prowadzi psycholog, terapeuta Hanna Świerczewska, która od kilku lat  prowadzi terapię psychologiczną, grupy wsparcia, zajęcia psychoedukacyjne i terapię uzależnień, współuzależnień i DDA (Dorosłe Dzieci Alkoholików). Dodatkowo zajmuje się pracą z osobami zarówno dorosłymi, jak i dziećmi w szczególności w zakresie poprawy ich funkcjonowania poznawczo-emocjonalnego, w sytuacji doświadczenia sytuacji stresowej, kryzysowej lub traumatycznej oraz różnych trudności życiowych, zaburzeń nastroju (smutek, przygnębienie), lęku, niepokoju, silnego stresu, trudności w związku z chorobą somatyczną czy w relacjach z innymi osobami.Jako psychoonkolog pracuje również z osobami zmagającymi się z chorobą nowotworową – od momentu postawienia diagnozy przez wszystkie etapy leczenia. Wspiera także bliskich i opiekunów osób chorujących oraz osoby w żałobie po stracie bliskich.

Zapraszamy >

Chcesz mieć dostęp do większej ilości artykułów? Załóż bezpłatne konto i sprawdź co jeszcze zyskasz >>

 

Komentarze z Facebooka:

Napisz co myślisz - pytania i merytoryczne komentarze zawsze mile widziane!

Jak kupować? Wybierz produkt odpowiedni dla Ciebie Podaj nam swoje dane Dokonaj opłaty Aktywacja następuje w ciągu 24 godzin od momentu wpłaty środków

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer alarmowy 112 (Polska) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji. Nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.